Zamek elektroniczny YDM3109 z klamką

Strona główna Zamki elektroniczne Zamek elektroniczny YDM3109 z klamką

Zamek elektroniczny na kod PIN, kartę zbliżeniową i tradycyjny klucz.

Normalna cena 1 537,40 zł 1 249,92 zł Nasza cena 812,45 zł 999,31 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: YDM3109

Zamek elektroniczny YDM3109 z klamką

Normalna cena 1 537,40 zł 1 249,92 zł Nasza cena 812,45 zł 999,31 zł

Linia Gateman firmy Yale to innowacyjne zamki cyfrowe o nowoczesnym i niezwykle eleganckim designie. Są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Urządzenia umożliwiają otwieranie drzwi za pomocą bezpiecznego klucza cyfrowego, zdalnego pilota lub numeru PIN. Wyposażone są w panel dotykowy z diodami LED.

Zamek elektroniczny YDM3109 składa się z dwóch paneli : przedniego i tylnego.

Panel przedni z klamką wyposażony jest w inteligentną klawiaturę (Smart Pad), która reaguje na dotyk i automatycznie podświetla się diodami LED. Umożliwia ona otworzenie drzwi za pomocą kodu PIN, który może liczyć od 6-12 cyfr i za pomocą karty zbliżeniowej RFID (4 w zestawie). Trzecim sposobem otwierania zamka jest tradycyjny klucz mechaniczny (2 klucze w zestawie). Panel posiada również wskaźnik niskiego poziomu baterii, przycisk reset i lampkę zacięcia rygla. 

W przypadku zgubienia karty, można unieważnić ją poprzez ponowną rejestrację wszystkich innych klucze. Można zarejestrować aż do 40 kluczy- kart dla dodatkowych użytkowników.

Zamek wyposażony jest w czujnik wysokiej temperatury, czujnik informujący o próbie włamania, uszkodzeniu urządzenia i wprowadzeniu błędnego kodu. Po wykryciu któregokolwiek z tych zdarzeń zamek uruchamia alarm o natężeniu dźwięku 80 dB.

Ponadto, zamek cyfrowy posiada dwa tryby zamykania: automatyczny i ręczny. W trybie ręcznym należy otwartą dłonią dotknąć klawiaturę aby zamknąć za sobą drzwi, natomiast w trybie automatycznym czujnik uruchamia zasuwę po 5 sekundach od momentu zamknięcia drzwi. 

Część wewnętrzna to połączenie wpuszczanego, elektronicznego cylindra mechanicznego o wymiarach 72/60mm i panelu tylnego z klamką. Daje nam on dostęp do menu urządzenia. Umożliwia on wprowadzenie kodu PIN bądź karty użytkownika do systemu. Można nim również regulować głośność, sterować trybem automatycznego bądź ręcznego zamykania drzwi. Klamka posiada przycisk uchwytu bezpieczeństwa. Uniemożliwia on otwarcie zamka poprzez wywiercenie otworu w drzwiach wejściowych lub przez drzwiczki dla psa. Zasileniem zamka są 4 baterie 1,5V AA alkaliczne (dołączone do zestawu). Istnieje również możliwość awaryjnego ładowania za pomocą baterii 9V.

W urządzeniu można również zainstalować moduł zdalnego sterowania aby umożliwić otwieranie drzwi za pomocą pilota. Zamek jest odpowiedni do szerokości drzwi 40-80 mm.

 

Pliki do pobrania :

Instrukcja obsługi

 

Odbiór osobisty możliwy tylko w WARSZAWIE w poniedziałki i czwartki, po opłaceniu zamówienia.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentYale
ModelYDM3109
Wymiary panelu przedniego [wys. x szer. x gł. (mm)]306.6 x 68.6 x 27 (wymiary bez klamki)
Wymiary panelu tylnego [wys. x szer. x gł. (mm)]306.6 x 72.8 x 37 (wymiary bez klamki)
Wymiary blachy zaczepowej [wys. x szer. x gł. (mm)]197 x 42 x 1.5
Maksymalna liczba użytkowników40
Materiał skrzydłaDrewniane/Metalowe
Temperatura pracy-15 ~ 55°C
Termin realizacji2 tygodnie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zamek elektroniczny YDM3109 z klamką
Twoja ocena