1 5 1 stars - "kiepskie" "tak odporne na wiercenie ale masło jeżeli chodzi o wyłamanie.O czym piszę?ano całość wkładki jest osłabiona w miejscu gdzie jest montowana śruba,i w tym miejscu minimalna siła i wkładki nie ma jest złamana w pół.Jeżeli chodzi o techniczne dopracowanie tej części należałoby zmienić materiał ,możliwe że zwykła stal byłaby mocniejsza niż ten niby mośądz,A milionowe kombinacje z kluczem nic nie pomogą." tak odporne na wiercenie ale masło jeżeli chodzi o wyłamanie.O czym piszę?ano całość wkładki jest osłabiona w miejscu gdzie jest montowana śruba,i w tym miejscu minimalna siła i wkładki nie ma jest złamana w pół.Jeżeli chodzi o techniczne dopracowanie tej części należałoby zmienić materiał ,możliwe że zwykła stal byłaby mocniejsza niż ten niby mośądz,A milionowe kombinacje z kluczem nic nie pomogą.

Wkładka Mul-T-Lock Interactive +

Strona główna Wkładki do drzwi System jednego klucza Wkładka Mul-T-Lock Interactive +

Wkładka Mul-T-Lock Interactive + powstała dzięki wykorzystaniu systemu z obrotowym bębenkiem,  w którym znajdują się piny wewnętrzne oraz zewnętrzne. Dają one ponad 3 000 000 kombinacji. Bębenek można przekręcić tylko wtedy, gdy piny tworzą właściwą linię podziału. Do zamka dołączony jest Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie nt. przynależności do klasy C-6. Bębenek oraz korpus wykonane są z mosiądzu, natomiast kołki z hartowanej stali nierdzewnej oraz mosiądzu wysokoniklowego.

398,00 zł 489,54 zł
W magazynie 98 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Kolejne sztuki: 2 tygodnie

Kod produktu: MULTLOCK INTERACTIVE

Wkładka Mul-T-Lock Interactive +

398,00 zł 489,54 zł

Ten zamek z naszego sklepu biuro-market.pl posiada podwójne zabezpieczenie. Pierwsze z nich to wspomniane piny, które muszą ułożyć się w odpowiedniej linii. Drugie zabezpieczenie obecne jest w specjalnie opatentowanej strukturze bębenka. Druga linia podziału (trójwymiarowa) powstaje, jeżeli prawidłowo ustawione są piny korpusu oraz bębenka. Taki system zabezpiecza zamek przed otwarciem przy wykorzystaniu wytrychu. Aby nie został on przewiercony, zastosowane są dodatkowe wzmocnienia z elementów stalowych. Klucze w tym systemie zrobione są z mosiądzu wysokoniklowego, a ich głowica wykonana jest  z tworzywa sztucznego. W zakupionym komplecie znajduje się zamek z pięcioma kluczami z główkami w dowolnie wybranym kolorze.

System zamkowy Multlock wykorzystywany jest w warunkach domowych, a także w firmach. Podczas gdy jedna osoba ma klucz główny z dostępem do wszystkich pomieszczeń, inne osoby mogą mieć dostęp tylko do wybranych zamków. Podwyższa to bezpieczeństwo i oraz wygodę, gdyż nie trzeba ze sobą nosić wielu kluczy.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMul-T-Lock
Wysyłka24 godziny
Gwarancja24 miesiące
Przekodowanie wkładki30,00 zł
AtestNajwyższy - klasa 6.2 C
Wymiary wkładki w mmod 62 mm do 160 mm
Opis Działania360˚ obrót kluczem lub pokrętłem
Rodzaj zbierakaTradycyjny, palcowy lub inny pod zamówienie
Material aKorpus i bębenek wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, kołki z mosiądzu wysokoniklowego i hartowanej stali nierdzewnej
WykończenieMosiądz/Satyna
Mechanizm wkładkiUnikalny, precyzyjny układ pinów Mul-T-Lock
Opcje systemoweSystem jednego klucza, system klucza generalnego
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wkładka Mul-T-Lock Interactive +
Twoja ocena