Wkładka modularna Mul-T-Lock dowolny wymiar - Classic

Strona główna Wkładki do drzwi System jednego klucza Wkładka modularna Mul-T-Lock dowolny wymiar - Classic

Wkładki Mul-T-Lock Classic bazują na unikalnym systemie obrotowego bębenka z teleskopowymi pinami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dającymi ponad 100 tys. kombinacji (Atest - najwyższy, klasa C-6)

Dwustopniowy system zabezpieczeń wyklucza otwarcie zamka za pomocą wytrychów, a dodatkowe stalowe wzmocnienia uniemożliwiają jego przewiercenie.

146,00 zł 179,58 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: MULTLOCK CLASSIC MOD

Wkładka modularna Mul-T-Lock dowolny wymiar - Classic

146,00 zł 179,58 zł

Wkładki Mul-T-Lock Classic bazuje na unikalnym systemie obrotowego bębenka z teleskopowymi pinami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dającymi ponad 100 tys. kombinacji. Aby przekręcić bębenek, oba typy pinów muszą jednocześnie utworzyć określoną linię podziału. Drugi stopień zabezpieczenia stanowi opatentowana struktura bębenka. W momencie prawidłowego ustawienia pinów bębenka i korpusu powstaje kolejna, trójwymiarowa linia podziału. Dwustopniowy system zabezpieczeń wyklucza otwarcie zamka za pomocą wytrychów, a dodatkowe stalowe wzmocnienia uniemożliwiają jego przewiercenie. Klucze w systemie CLASSIC wykonane są z mosiądzu wysokoniklowego (trzonek) oraz z tworzywa sztucznego (głowica). Klucze są symetryczne, nawiercane pionowo. Zamek może być wyposażony w tradycyjny, palcowy zbierak lub zbierak 10-cio zębowy. Za dopłatą produkt można wyposażyć w zbierak z tzw. bezpiecznym sprzęgłem, pozwalającym na otwarcie zamka przy włożonym kluczu z drugiej strony lub zbierak dwuczęściowy. Produkty Multilock CLASSIC posiadają Certyfikat klasy C Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Wkładki Multlock CLASSIC idealnie sprawdzają się w systemach kontroli dostępu MASTER KEY i systemach jednego klucza K.A. Zamki Mul-T-Lock są najczęściej stosowanym produktem w drzwiach Key Lock, Multi Door, Witex SuperLock. Współpracują także z zamkami na wkładkę wymienną w drzwiach Dierre, Donimet, Dormet, GERDA, Porta, PTZ, Zbigmet i wielu innych.

Wkładki Classic cechuje precyzyjne wykonanie i odporność na niekonwencjonalne metody otwarcia (wytrych, rozwiercanie itp.). Rodzaj zbieraka i kod klucza mogą być dostosowane wedle życzeń nabywcy, a szeroka gama rozmiarów umożliwia łatwy wybór odpowiedniego modelu. W zestawie znajduje się komplet 5 poręcznych, symetrycznych kluczy, których plastikowe główki mogą mieć dowolny kolor. W sprzedaży również modele z gałką, otwierane obustronnie kluczem lub z wkładkami połówkowymi.

Jeden klucz otwierający wiele zamków !

Za pomocą systemów zamkowych MUL-T-LOCK (Multlock) można otwierać jednym kluczem dowolną liczbę drzwi czy kłódek. Rozwiązanie to stosowane jest między innymi w firmach gdzie jedna osoba posiada klucz otwierający wszystkie zamki (właściciel) a druga osoba (pracownik) posiada klucz otwierający wyłącznie np. magazyn, szatnie czy pomieszczenia gospodarcze. Rozwiązanie systemowe Multilock stosuje się też w domach kiedy właściciel nie chce nosić ze sobą pęku kluczy lecz mieć jeden klucz otwierający przykładowo furtkę, bramę, śmietnik, garaż jak i drzwi do samego domu. System pozwala również na stworzenie klucza, który nie będzie mógł otworzyć wszystkich pomieszczeń. Jest to wygodne w przypadku kiedy nie chcemy aby np. dzieci miały dostęp do piwnicy. Systemy stosowane są między innymi w małych i duże przedsiębiorstwach, domach jednorodzinnych jak i blokach czy kamieniach gdzie mieszkańcy posiadając jeden klucz mogą otwierać śmietnik, klatkę schodową, piwnicę oraz oczywiście samo mieszkanie.

System klucza - wkładka do drzwi Mul-T-Lock Classic (062) cylinder 54 mm - 100 mm

Wkładkę Mul-T-Lock Classic można zamówić z dowolną ilością kluczy, możliwe jest także ujednolicenie wkładek pod jeden klucz – usługa wykonywana GRATIS. 

 

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMul-T-Lock
Gwarancja24 miesiące
Przekodowanie wkładki33,00 zł
AtestNajwyższy - klasa 6.2 C
Opis Działania360˚ obrót kluczem lub pokrętłem
Rodzaj zbierakaTradycyjny, palcowy lub inny pod zamówienie
MateriałKorpus i bębenek wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, kołki z mosiądzu wysokoniklowego i hartowanej stali nierdzewnej
WykończenieMosiądz/Satyna
Mechanizm wkładkiUnikalny, precyzyjny układ pinów Mul-T-Lock
Opcje systemoweSystem jednego klucza, system klucza generalnego
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wkładka modularna Mul-T-Lock dowolny wymiar - Classic
Twoja ocena