Szafa na kartoteki BISLEY - 1 rząd

Strona główna Szafy kartotekowe Szafa na kartoteki BISLEY - 1 rząd

Uniwersalna szafa kartotekowa w prostej stylistyce zarówno świetnie się prezentuje, jak i udoskonala żmudne porządkowanie dokumentacji papierowej. Dzięki niej, przyjemne prowadzenie dokumentacji przy równoczesnej skutecznej ochronie przed wyciekiem danych z kartotek jest możliwe! Takie zabezpieczenie jest możliwe chociażby dzięki podwójnej blokadzie wypadnięcia oraz centralnym zamku.

-10%
Normalna cena 1 549,80 zł 1 260,00 zł Nasza cena 1 134,00 zł 1 394,82 zł
W magazynie 0 szt.
Kolejne sztuki: 14 dni

Kod produktu: BISLEY – Szafa kartotekowa LIGHT, 1 rzędowa

Szafa na kartoteki BISLEY - 1 rząd

Normalna cena 1 549,80 zł 1 260,00 zł Nasza cena 1 134,00 zł 1 394,82 zł

Bisley – pierwszorzędna szafa biurowa!

Szafa biurowa złożona jest z rzędu szuflad poukładanych w pionie. Jej spawana struktura sprawia, że szafa charakteryzuje się niebywałą stabilnością oraz odpornością na wszelkie uszkodzenia. Podobnie, nawet powłoka szafy na dokumenty jest efektem profesjonalnego lakierowania proszkowego, które nadaje długowieczność powierzchni, której niestraszne są już zarysowania oraz niechciane odpryski.

Szafa metalowa ze sklepu Biuro Market ma w wyposażeniu zamkniętą półkę wannową. Prawdziwy komfort jej użytkowania zasadza się na wykorzystaniu lekkobieżnych prowadnic teleskopowych na kulkowych łożyskach. To one tak płynnie wprawiają w ruch wszystkie szuflady. A do każdej szuflady można poziomo włożyć dokumenty w formacie A4, zaś dopuszczalne obciążenie jednej komory wynosi do 25 kg.

Bardzo jasna tonacja niemalże siwych odcieni szafy kartotekowej oraz jej ponadczasowy charakter sprawiają, że ten metalowy mebel z łatwością wkomponuje się do każdego typu aranżacji pomieszczeń biurowych.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Producent Bisley
Wysyłka 24 godziny
Grubość blachy 0,7
Wymiary wewnętrzne szuflad 255 x 330 x 535 mm
Wymiar wew. szuflady (wysokość) 255
Wymiar wew. szuflady (szerokość) 330
Wymiar wew. szuflady (głębokość) 535 mm
Ilość szuflad 4
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafa na kartoteki BISLEY - 1 rząd
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie