Multisejf XS 3-szufladowy XS/I Konsmetal Klasa I

Strona główna Sejfy kasjerskie Multisejf XS 3-szufladowy XS/I Konsmetal Klasa I

Multisejf to sejf kasowy z 3 szufladami. 

Normalna cena 10 676,40 zł 8 680,00 zł Nasza cena 6 944,00 zł 8 541,12 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: 3-SZUFLADOWY XS/I

Multisejf XS 3-szufladowy XS/I Konsmetal Klasa I

Normalna cena 10 676,40 zł 8 680,00 zł Nasza cena 6 944,00 zł 8 541,12 zł

Multisejfy firmy Konsmetal zostały stworzone aby zapewnić bezpieczeństwo stanowisk kasowych w placówkach bankowych. Jest to sejf antynapadowy, przeznaczony do przechowywania wartości pieniężnych. Konstrukcja korpusu oraz elektronicznie kontrolowany dostęp do szuflad zapewniają bezpieczeństwo przechowywania wartości, odpowiadające klasie I wg EN 1143-1.

Multisejf XS 3-szufladowy XS/I posiada trzy szuflady. Pierwsza szuflada służy najczęściej do przechowywania banknotów i bilonu, druga to szuflada depozytowa przeznaczona do przechowywania dokumentów, pieniędzy i artykułów biurowych, natomiast ostatnia jest szufladą depozytową pozwalającą na szybki wrzut banknotów. Dostęp do szuflad jest kontrolowany elektronicznie, z możliwością ustawienia indywidualnie dla każdej szuflady zwłoki czasowej w zakresie od 0 do 99 minut. Ponadto, wszystkie szuflady mają zabezpieczenie przed wyjęciem zawartości poprzez jakąkolwiek inną szufladę. Istnieje również możliwość zaprogramowania otwarcia w jednym czasie tylko jednej szuflady, poza szufladą wrzutową, która może być uchylona. Multisejf wyposażony jest również w system informowania o niedomknięciu szuflady. 

Sejf wyposażony jest w antynapadowy system bezpieczeństwa w postaci: opóźnienia czasowego przy otwieraniu zamka elektronicznego, co znacząco obniża ryzyko opróżnienia kasetki w przypadku napadu oraz cichego alarmu zamka, który po podłączeniu do systemu ochrony każdorazowo informuje firmę ochroniarską o próbie włamania do kasetki bądź stosowania niewłaściwego kodu. Wszystkie czynności wykonywane przez użytkowników są zapisywane w rejestrze zdarzeń o pojemności 20 tysięcy wpisów. 

W panelu klawiatury zastosowano czytelny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz, umożliwiający wyraźny odczyt nawet przy silnym oświetleniu zewnętrznym. Posiada on dwie funkcje: numeryczną i nawigacyjną. Pozwala przy wykorzystaniu menu ekranowego na obsługę urządzenia w sposób prosty i intuicyjny. Menu użytkownika jest w języku polskim. Autoryzacja użytkownika przeprowadzana jest za pomocą wielocyfrowego kodu, podczas wpisywania wyświetlanego w postaci gwiazdek. Po trzeciej błędnej próbie wprowadzenia kodu istnieje możliwość zablokowania dostępu dla danego lub wszystkich kasjerów. Istnieje możliwość jednoczesnego zastosowania wymienionych rozwiązań. 

Multisejf posiada również funkcję mechanicznej blokady nocnej, która jest dodatkowym zabezpieczeniem. W momencie zablokowania sejfu, można go otworzyć tylko po użyciu zamka mechanicznego atestowanego w klasie A wg EN 1300.

Sejf kasowy charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii - w czasie otwierania szuflady pobiera mniej niż 3W, w czasie czuwania mniej niż 1W. Posiada on również  system zasilania awaryjnego, który umożliwia pracę również w przypadku długotrwałego braku zasilania sieciowego. Wewnętrzny akumulator jest ładowany podczas pracy z zasilaniem sieciowym. Dodatkowo minimalny, gwarantowany czas pracy na akumulatorze wynosi 8 godzin. Przeprowadzone testy wykazały znacznie przekraczającą okres gwarancji trwałość mechanizmów: ponad 400 tysięcy cykli oraz wytrzymałość na temperatury ujemne.

Urządzenie posiada rozbudowany system uprawnień użytkowników, oferujący możliwość indywidualnej konfiguracji. Występują cztery typy użytkowników: serwis, administrator, kierownik, kasjer.

Do sejfu można również dokupić port Ethernet do komunikacji z komputerem. Pozwala on na zdalne sterowanie sejfem na dwa sposoby : 

  •  poprzez centralną aplikację administracyjną

  • z aplikacji na komputerze kasjera

Szufladę pierwszą można wyposażyć w kasetkę zamykaną na klucz. Umożliwia ona przechowywanie i przenoszenie ośmiu posortowanych nominałów banknotów i ośmiu nominałów bilonu. Natomiast trzecia szuflada (wrzutowa), może być wyposażona w szczelinę wrzutową oraz w kasetę na bilon i nominały. 

 

Karta produktowa multisejfu

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

 

Odbiór osobisty możliwy tylko w WARSZAWIE.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentKonsmetal
ModelMultisejf XS 6-szufladowy XS/S2
Waga (kg)145
ZamekElektroniczny
Klasa odpornościI
Wymiary zewnętrzne [mm] (wys. x szer. x gł.)655 x 520 x 540
Wymiary wewnętrzne szuflad operacyjnych wys. x szer. x gł. [mm]83 x 372 x 350
Wymiary wewnętrzne szuflad depozytowych wys. x szer. x gł. [mm]83 x 372 x 350
Wymiary wewnętrzne szuflad wrzutowych wys. x szer. x gł. [mm]205 x 372 x 304
Szuflady3
Rodzaj sejfuSejfy kasjerskie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multisejf XS 3-szufladowy XS/I Konsmetal Klasa I
Twoja ocena