1 5 5 stars - "Idealny" "Świetna jakość i dobra cena. Monitor od dłuższego czasu znajduje zastosowanie w sali konferencyjnej. Jestem niezwykle zadowolony z tego zakupu. Do tego wielki plus dla sklepu za szybką realizację zamówienia." Świetna jakość i dobra cena. Monitor od dłuższego czasu znajduje zastosowanie w sali konferencyjnej. Jestem niezwykle zadowolony z tego zakupu. Do tego wielki plus dla sklepu za szybką realizację zamówienia.

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 75 Pro4K

Strona główna Monitory interaktywne Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 75 Pro4K
16 499,00 zł 20 293,77 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: TOUCHSCREEN 75 PRO4K

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 75 Pro4K

16 499,00 zł 20 293,77 zł

Pro4K to najnowsza generacja monitorów interaktywnych, które łączą nowoczesną technologię z intuicyjną obsługą. Został w całości przystosowany do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Zaawansowany panel LG o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60HzZa jest odpowiedzialny za wyświetlanie obrazu. Na obudowie znajduje się nowe, szybsze złącze OPS dla komputera oraz porty HDMI 2.0 i DisplayPort, które  pozwalają na podłączenie każdego nowoczesnego sprzętu.

Szybki moduł Android 5.1 wraz z pakietem podstawowych aplikacji oferuje użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez potrzeby podłączania komputera. Oferuje on również możliwość instalowania aplikacji, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność monitora jako samodzielnego urządzenia.

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami. Dwa domyślne zestawy złącz na obudowie Pro4K, w skład których wchodzą złącza audio-wideo oraz wyjścia USB dla dotyku, pozwalają na podłączenie jednocześnie dwóch komputerów zewnętrznych. Umożliwia to szybkie przełączanie się między podłączonymi komputerami bez potrzeby przepinania kabli. Wyjście HDMI w monitorze TouchScreen Pro4K to nie tylko szybsze i nowocześniejsze rozwiązanie niż wyjście VGA, ale też dzięki zastosowanej technologii pozwala na konwersję obrazu analogowego na cyfrowy. Dzięki temu możliwe jest podłączenie obrazu z komputera przez złącze VGA i wypuszczenie go np. do urządzenia nagrywającego lub projektora.

Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek w serii Pro4K umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania. Narzędzie do Głosowanie wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz pochodzi z zewnętrznego źródła jak laptop.

Funkcja USB Disc Lock to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz do miejsc, gdzie przebywa wielu ludzi. Pozwala ona zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem. Zabezpiecza to sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem. Monitory Avtek TouchScreen Pro4K posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

Nowe komputery OPS dedykowane do serii Pro4K zostały zaprojektowane w taki sposób, by razem z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności. Wszystkie komputery Avtek OPS Pro4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające szybką, bezproblemową pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat. Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS Pro4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale są też bardziej odporne na uszkodzenia i są niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.

Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wydajne wersje i3 i i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań i7. Co jednak istotne wszystkie wersje obsługują rozdzielczość 4K@60Hz.

 

W zestawie znajdują się:

 • Avtek TouchScreen 55 Pro4K
 • Avtek TS Cleaner
 • Note3
 • Connect
 • Capture

Note daje dostęp do pełnego wachlarza funkcji: pisania, edycji, komentowania, rysowania i swobodnego poruszania się po stronach tworzonych dokumentów. Note czyni z tablicy lub monitora idealne środowisko do nauczania i prowadzenia prezentacji, zbudowane na jej interaktywności, multimedialności i intuicyjności obsługi, oddając do dyspozycji użytkownika zestaw wyspecjalizowanych narzędzi przeznaczonych do nauki konkretnych przedmiotów szkolnych czy pokazów audiowizualnych.

Connect to oprogramowanie służące interakcji między urządzeniami mobilnymi a komputerami PC bazujące na sieci WiFi. Korzystając z tego systemu użytkownik może wyświetlić na telefonie pulpit komputera lub odwrotnie, przesłać na komputer zdjęcie, kontrolować go z poziomu mobilnego urządzenia a także nanosić notatki i kontrolować prezentacje.

 • Wysyłanie zdjeć: możesz zrobić zdjęcie telefonem i szybko wysłać je do komputera
 • Kontrolowanie prezentacji: używając urządzenia mobilnego możesz włączyć prezentacje PPT znajdującą się na komputerze, przesuwać slajdy a także notować na nich
 • Współdzielony pulpit: program pozwala na wyświetlenie pulpitu komputera na telefonie i odwrotnie. Dzięki tej opcji można zdalnie kontrolować komputer urządzeniem mobilnym lub zaprezentować na komputerze pulpit telefonu.
 • Funkcja Touchpad pozwala korzystać z powierzchni dotykowej urządzenia mobilnego jak ze znanego z laptopów TouchPada (gładzika)
 • Transmisja danych pozwala na przesłanie na komputer dowolnego pliku i odtworzenie go.

Capture to oprogramowanie dla prowadzących zajęcia i wykłady służące nagrywaniu materiałów. Posiada funkcje takie jak nagrywanie ekranu, nagrywanie obrazu z kamery oraz edytowanie filmów, dzięki czemu można w prosty sposób nagrać a następnie przygotować film do późniejszego odtworzenia. Dzięki bardzo intuicyjnej konstrukcji oraz interfejsowi przystosowanemu do obsługi dotykiem nagrywanie wideo, edytowanie i prezentowanie jest bardzo proste, a zapisywanie lub wysyłanie do popularnej chmury danych odbywa się jednym kliknięciem.

Dołączone akcesoria :

 • Pilot z bateriami
 • Pisaki (3 szt)
 • Przewód audio (5m)
 • Przewód USB (5m)
 • Przewód VGA
 • Przewód zasilający (3m)
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • uchwyt montażowy ścienny

 Uwaga! Brak komputera OPS w zestawie. 

 

 

 

PLIKI DO POBRANIA : 

Specyfikacja techniczna 

Instrukcja obsługi Note3

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentAvtek
Technologia dotykupodczerwień
Panel75' LED
Przekątna75'
Rozdzielczość panelu3840 x 2160
Jasność330 cd/m2
Czas reakcji8 ms
Czas reakcji dotyku< 15 ms
Kontrast1200:1
Wyświetlane kolory1,07 mld
Kąt widzenia178° / 178°
Żywotność panelu30.000 h
Grubość wzmocnionej szyby4 mm
Rozdzielczość dotyku32767 x 32767 punktów
Sposób obsługipalec lub dowolny wskaźnik
Połączenie z komputeremUSB
Wejścia wideoComposite (CVBS), Display Port, HDMI (3x), VGA (D-Sub15)
Wejścia audioMini jack 3.5 mm
Wbudowane głośniki2x 12 W
Wymiary monitora1762 x 1034 x 100
Waga (z opakowaniem)78 kg
Waga60 kg
Rozstaw otworów montażowych800 x 400
Zużycie prądu (Stand-by)≤0.5W
Zużycie prądu (Min./Max.)400 W
Dodatkowe funkcjeAndroid OS, Menu dotykowe OSD, Slot OPS USB Media Player
CertyfikatyCE, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, WEEE
Gwarancja3 lata / 2 lata na panel
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 75 Pro4K
Twoja ocena