1 5 5 stars - "ok" "Szafka w 100% spełnia swoje zadanie. Teraz komputer w warsztacie jest odpowiednio zabezpieczony." Szafka w 100% spełnia swoje zadanie. Teraz komputer w warsztacie jest odpowiednio zabezpieczony.

Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMKA

Strona główna Szafy na komputer przemysłowy Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMKA

Metalowa szafa na pod komputer chroniąca przemysłowy sprzęt marki SmKa to produkt bardzo popularny na rynku ze względu na swoje właściwości. Mebel metalowy pozwala znacznie ograniczyć możliwość przypadkowego uszkodzenia sprzętu wchodzącego w skład mienia firmy. Dzięki temu zakup szafki metalowej redukuje szansę na kontakt sprzętu elektronicznego ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi obecnymi na terenie zakładu pracy lub linii montażowych. Dzięki temu mebel warsztatowy stanowi doskonały wybór w przypadku większości przestrzeni pracowniczych. Równocześnie bowiem chroni on przed nieautoryzowanym dostępem, jak i działaniem skrajnie szkodliwych warunków.

-11%
Normalna cena 4 269,33 zł 3 471,00 zł Nasza cena 3 122,00 zł 3 840,06 zł
W magazynie 0 szt.
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SMKa

Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMKA

Normalna cena 4 269,33 zł 3 471,00 zł Nasza cena 3 122,00 zł 3 840,06 zł

Metalowa szafa na pod komputer chroniąca sprzęt przemysłowy firmy SmKa, to model przeznaczony dla firm i zakładów. Model został wyposażony w solidny korpus, który zapobiega nie tylko przypadkowym zniszczeniem sprzętu, ale także redukuje wpływ czynników środowiskowych na wrażliwą elektronikę. Całość wyklucza bowiem możliwość kontaktu pyłów, brudu i wilgoci bezpośrednio ze sprzętem. Szafa przemysłowa wyposażona jest w osobne miejsce na jednostkę centralną monitor oraz klawiaturę i myszkę. Dolna szafka służy także do zabezpieczenia innych urządzeń towarzyszących. Metalowa szafka została wzbogacona wyposażeniem w postaci listwy zasilającej i wentylatora. Dzięki temu w jej wnętrzu można nie tylko przechować, ale i dodatkowo podładować stan baterii urządzeń mobilnych, które się tam zmieszczą. Szafka przemysłowa na komputer posiada także nóżki z możliwością poziomowania. Wyklucza to możliwość chybotania się na mniej równej powierzchni. Pozwala ją to ustawić w zasadzie na każdej podłodze. Ściana tylna mebla metalowego posiada otwory wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SMKa
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Model SMKa
Waga (kg) 75
Wymiary (wysokość) 1750
Wymiary (szerokość) 640
Wymiary (głębokość) 630
Ilość szuflad 1
Ilość półek 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMKA
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie