1 5 5 stars - "dobra ochrona" "Bardzo solidnie wykonana szafka która dobrze ochroni komputer w przemysłowych zakładach. Wykonana z metalu, solidna i trwała. " Bardzo solidnie wykonana szafka która dobrze ochroni komputer w przemysłowych zakładach. Wykonana z metalu, solidna i trwała.
1 5 5 stars - "ochrona w stu procentach" "Bardzo dobra ochrona do komputera, szafka jest bardzo szczelna i solidna. Można w niej dodatkowo schować też jeszcze inne rzeczy, fajna sprawa. " Bardzo dobra ochrona do komputera, szafka jest bardzo szczelna i solidna. Można w niej dodatkowo schować też jeszcze inne rzeczy, fajna sprawa.
1 5 5 stars - "Solidna ochrona" "Bardzo solidnie wykonana szafka, w fabrykach to niezbędnik by dobrze zabezpieczyć komputer. Sprawdza się doskonale " Bardzo solidnie wykonana szafka, w fabrykach to niezbędnik by dobrze zabezpieczyć komputer. Sprawdza się doskonale

Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMK1

Strona główna Szafy na komputer przemysłowy Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMK1

Metalowa szafa na pod komputer SmK 1 stanowi skuteczną ochronę dla komputera, który musi pracować w trudnych warunkach przemysłowych. W jej wnętrzu zmieszczą się wszystkie elementy niezbędne do pracy - monitor o maksymalnej wielkości 17 cali, jednostka centralna, klawiatura oraz dodatkowe urządzenie. Producentem szafy jest polska firma Malow, której wiele produktów posiadamy w swojej ofercie. Cieszy się ona od dawna zaufaniem zarówno naszym, jak i naszych Klientów.

-11%
Normalna cena 2 965,53 zł 2 411,00 zł Nasza cena 2 168,00 zł 2 666,64 zł
W magazynie 0 szt.
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SMK 1

Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMK1

Normalna cena 2 965,53 zł 2 411,00 zł Nasza cena 2 168,00 zł 2 666,64 zł

Szafa ochronna wykonana jest z metalu. Wybierasz osobno kolor korpusu oraz frontu. Wnętrze podzielone jest na trzy części. W górnej jest miejsce na monitor, w środkowej na klawiaturę i myszkę, a w dolnej na jednostkę centralną i ewentualnie dodatkowe urządzenie. Część z klawiaturą jest zasłonięta i otwiera się w momencie, gdy otwierą się górne drzwi. Jest w nich osadzona szyba, dzięki czemu pracę komputera można monitorować na ekranie bez konieczności otwierania szafy. Zarówno dolna, jak i górna część ryglowane są za pomocą zamka trzypunktowego. Natomiast element zamykający klawiaturę zamykany jest w jednym punkcie. Szafa z tej oferty biuro-market.pl nie posiada listwy zasilającej, ani wentylatora. Należy jednak nadmienić, że w tylnej części znajdują się otwory wentylujące. Dzięki temu ogranicza się ryzyko przegrzania sprzętu, który pracuje wewnątrz szafy. Całość stoi na czterech nóżkach, których wysokość reguluje się, co przydaje się do poziomowania, gdy mebel ustawiony jest na nierównej podłodze.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SMK 1
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Model SMK 1
Waga (kg) 75
Wymiary (wysokość) 1750
Wymiary (szerokość) 640
Wymiary (głębokość) 630
Ilość półek 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa ochronna szafka do komputera przemysłowego SMK1
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie