Zamek inteligentny Linus Yale - kolor czarny

Zarządzanie inteligentnym domem za pomocą urządzenia mobilnego to nie tylko nieograniczone możliwości, ale również ogromna wygoda i nowoczesność. Do zarządzania drzwiami wejściowymi do budynku wystarczy zainstalowanie dedykowanej aplikacji Yale Access oraz specjalnego mostu WiFi, który umożliwi łączenie się telefonu oraz zamku bezkluczowego przez internet.

-33%
Normalna cena 1 437,44 zł 1 168,65 zł Nasza cena 787,81 zł 969,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 437,44 zł brutto
Wysyłka: 2 tygodnie

Kod produktu: LINUS EURO CYL BLACK

Zamek inteligentny Linus Yale - kolor czarny

Normalna cena 1 437,44 zł 1 168,65 zł Nasza cena 787,81 zł 969,01 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta 05/101200/MB
Producent Yale
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zamek inteligentny Linus Yale - kolor czarny
Twoja ocena

Aplikacja, działająca zarówno na systemach Android, jak i IOS, umożliwia zarządzenie zamkiem oraz możliwością wejścia do domu. Jednym kliknięciem możesz sprawdzić, czy drzwi są aktualnie zamknięte, równie szybko je otworzysz lub zamkniesz. Jeśli oczekujesz jakiegoś gościa, ale jeszcze nie ma Cię w dom, możesz przydzielić mu wirtualny klucz, z którego pomocą sam otworzy sobie drzwi i poczeka na Ciebie w środku. Jednocześnie sprawdzisz też, kto wchodził oraz wychodził z Twojego domu w określonym czasie.

Dzięki geolokalizacji nie musisz nawet otwierać drzwi, gdy wrócisz z pracy. Wystarczy, że zbliżysz się do drzwi, a one automatycznie się otworzą. Pełna automatyzacja licznych systemów w domu zapewnia wyższy komfort i zupełnie nowe możliwości. Natomiast zarządzanie swoim domem z każdego miejsca na świecie za pomocą internetu i aplikacji, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i pewności, że dom jest bezpieczny. Dzięki firmie Yale, do systemów inteligentnych może dołączyć także zamek do drzwi. Sprawdź sam, jakie funkcje oferuje, a z pewnością będziesz chciał go posiadać.

Produkty wybrane dla Ciebie