Metalowa szafa aktowa z przestawnymi półkami Sbm 107 m lx

Strona główna Szafy aktowe Metalowa szafa aktowa z przestawnymi półkami Sbm 107 m lx

Biurowa szafa aktowa SBM 107 z drzwiami skrzydłowymi.

Normalna cena 746,61 zł 607,00 zł Nasza cena 483,17 zł 594,30 zł
W magazynie 3 szt.

Kod produktu: SBM 107 M LX

Metalowa szafa aktowa z przestawnymi półkami Sbm 107 m lx

Normalna cena 746,61 zł 607,00 zł Nasza cena 483,17 zł 594,30 zł

Aktowe szafy biurowe SBM są doskonałym rozwiązaniem dla każdego nowoczesnego miejsca pracy. Pozwalają urządzić biura, gabinety i inne pomieszczenia w sposób innowacyjny, funkcjonalny i kompletny. Biurowe szafy aktowe posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, atesty oraz deklarację bezpieczeństwa.

Biurowa szafa aktowa SBM 107 jest wykonana w całości z wysokiej jakości blachy stalowej. Drzwi skrzydłowe zamontowane zostały na zawiasach schowanych wewnątrz. Szafa wyposażona jest w uchwyt drzwiowy, który posiada zamek zabezpieczający drzwi w dwóch punktach. Biurowa szafa aktowa SBM 107 posiada dwie przestawne półki co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia. Pozwala to dostosować przestrzeń między półkami do przechowywanych segregatorów czy dokumentów. Zostały one również przystosowane do teczek zawieszkowych. 

 

Szafa dostępna w wersjach :

Primo - Szafa wykonana z blachy stalowej gr. 0,6 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Półki szafy dostosowane do teczek zawieszkowych. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym ryglującym drzwi w 2 pkt. Półki przestawne co 25 mm dostosowane do teczek zawieszkowych. Dopuszczalne obciążenie półek – 40 kg.

M LX - Szafa wykonana z blachy stalowej gr. 0,7 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym w 2 pkt. Półki przestawne co 25 mm dostosowane do teczek zawieszkowych. Dopuszczalne obciążenie półek – 60 kg.

ST - Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej o gr.0,8 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Pozostałe elementy z blachy 0,6 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami z blachy o gr.0,8 mm. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada przestawne co 25 mm półki dostosowane do teczek zawieszkowych.

LX - Szafa wykonana z blachy stalowej gr. 0,8 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada przestawne co 25 mm półki dostosowane do teczek zawieszkowych.

 

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
ModelSBM 107
Waga (kg)43
Wymiary zewnętrzne [mm] (wys. x szer. x gł.)1040 x 1200 x 435
Ilość półek2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa szafa aktowa z przestawnymi półkami Sbm 107 m lx
Twoja ocena